Een boomstamtafel van drie meter, met twee banken in hetzelfde hout en zwarte kruispoten die het geheel dragen. Dit is de Flint, hier in populier en op maat afgewerkt in een warme, donkere tint. Ruim genoeg om met een grote tafel vrienden en familie te laten aanschuiven, binnen of op het terras.
Het populieren blad namen we op maat onder handen: de natuurlijke rand lieten we staan, en de banken kregen exact dezelfde afwerking, zodat tafel en banken één set vormen. Zo'n stuk kies je niet voor even, je kiest het voor de jaren dat er aan geleefd wordt.
Zin in zoiets voor je eigen eetkamer of tuin? Bekijk onze boomstamtafels of laat een blad op maat maken. Kom gerust langs in Kontich, dan bekijken we samen de maat en de afwerking.


